Bitcoin směnárna

23.1.2020

Bitcoin směnárna

Na první pohled mohou kryptoměny působit jako určitá prapodivná internetová hra s nereálnou měnou, která dříve či později skončí okradením všech jejich hráčů. Pokud se však podíváme na současnou ekonomiku, zjistíme, že se od bankovnictví zas tak moc neliší.

Peníze, které máte na účtu, také nejsou reálné a veškeré bankovní transakce jsou pouze otázkou jedniček a nul. Bitcoin a jemu podivné kryptoměny rozhodně nejsou žádnou pastí, která má za cíl pouze vyždímat peníze. Jedná se o pokus, zda je možné vytvořit finanční síť mimo zaběhlý bankovní systém, která je zbavena o vysoké poplatky bankovním domům a je zcela svobodná. A vzhledem k tomu, že bitcoin již nějaký ten pátek existuje, nejspíše něco takového skutečně je.

Pokud byste se i vy rozhodli investovat do kryptoměn, a vyzkoušet možnosti, které tato forma virtuálních mincí nabízí, nikdo vám v tom bránit nebude. Je to dost možná jednoduší, než jste si mysleli. Jednou z forem, jak bitcoin pořídit, je tzv. bitcoin směnárna. Ta nabízí široké portfolio jednotlivých kryptoměn, se kterými můžete svobodně obchodovat, tedy nakupovat, prodávat, nebo se stát tzv. hodlerem, tedy člověkem, který kryptoměnu nakoupí a následně jí dlouhodobě drží na svém účtu.

Pro nákup kryptoměn si stačí pouze na vybrané bitcoinové směnárně vytvořit účet a na něj si nahrát potřebnou částku. Následně si zvolte kryptoměnu, do které byste chtěli investovat, a proveďte transakci. Nakoupená kryptoměna se vám poté uloží do virtuální peněženky, která je automaticky vytvořena spolu s vaším účtem a ve které můžete své nakoupení kryptoměny dále spravovat.

Ideálním klíčem k tom, jak nakoupit a prodat kryptoměny, je postup nákupu v momentě, kdy je cena dané kryptoměny nízko, a prodej uskutečnit v momentě, kdy je vysoko. Tímto postupem můžete buď krátkodobě obchodovat s kryptoměnami, nebo se uchýlit k již zmíněnému hodlerství a čekat týdny, měsíce i roky, na moment, kdy bude prodej nejlepší volbou.

Change BTC > Aktuality > Bitcoin směnárna

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 


Rychlé odkazy


Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě