Chci koupit bitcoin

8.3.2020

Chci koupit bitcoin

Pokud hledáte způsob, jak investovat své peníze, které máte momentálně ladem na svém účtu, a jste s nimi ochotni jít s nimi do rizika, pak můžete investovat do kryptoměn. Ovšem v momentě, kdy si řeknete: „Chci koupit bitcoin“, musíte vědět, kde tak učiníte.

Kryptoměny jsou zajímavým investičním způsobem, jak díky vysoké volatilitě své vložené peníze rozmnožit. Je však zapotřebí vědět nejen jak s takovými kryptoměnami obchodovat, ale zároveň kde je nakoupit.

Od toho existují specializované směnárny, které jsou oblíbenou obdobou klasických směnáren, které můžete znát například z některých nákupních středisek. Pokud si na těchto směnárnách vytvoříte účet, můžete do nich nahrávat své peníze převodem z klasického bankovního účtu, a následně si za ně směnit některou z kryptoměn, nejčastěji bitcoin.

Celý proces směny funguje tak, že si nejdříve na vytvořený účet na směnárně zašlete finanční částku, která bývá mnohdy limitována minimální částkou ve výši několik desítek korun. Následně začněte nakupovat s tím, že je veškerá transakce chráněna heslem a variabilním symbolem a také si můžete nechat svůj účet verifikovat, tedy ověřit. Zde opět platí pravidlo, že pokud vás účet není ověřen, jste limitování určitou maximální částkou, kterou můžete směnit.

Následně může proběhnout samotná směna na základě kurzu, který daná směnárna nabízí. Jediné, co odvádíte, je určitý poplatek směnárně v určité procentuální výši a dále poplatky spojené s pravidly bank, u kterých máte zřízený účet a poplatky odváděné technologii blockchain.

Celý proces směny je velice rychlý a jednoduchý a díky jednoduchému návodu jej zvládne skutečně každý. Pak již jen stačí zvesela s nabitými kryptoměnami obchodovat, nebo si je pěkně uložit na horší časy a čekat, dokud jejich cena nevzroste.

Change BTC > Aktuality > Chci koupit bitcoin

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 


Rychlé odkazy


Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě