Chci koupit Bitcoin

30.1.2019

Chci koupit Bitcoin

Chcete koupit Bitcoin? Není nic jednoduššího!

Bitcoiny a vlastně i veškeré kryptoměny jsou v poslední době velmi probíraným tématem. Může za to především obrovský nárůst jejich ceny, který tyto alternativní finanční prostředky zaznamenaly zhruba před rokem a čtvrt.

Co je to Bitcoin

Bitcoin je fenomén, který se zde objevil již před rokem 2010, ovšem v té době se o této kryptoměně příliš nemluvilo a pokud ano, tak pouze jako o nějaké zvláštnosti či zajímavosti, která oslovovala především komunitu programových vývojářů a osob pohybujících se v oblastech IT ekonomiky.

Stačilo však pár let a Bitcoin plní přední strany významných ekonomických, ale i standardních periodik a je po něm obrovská sháňka. Každý si chce z tohoto virtuálního koláče utrhnout kus sám pro sebe, dokud je ještě čas, protože životnost Bitcoinu je značně omezena.

Vaše osobní Bitcoiny!

Pokud jste si i vy někdy řekli větu: „Chci koupit Bitcoin!.“ pak není nic těžkého tomuto přání vyhovět. Stačí jen na naši směnárně ChangeBTC založit osobní účet, na který si nádleně nahrajete částku, za kterou Bitcoin chcete zakoupit. Následně jen vyčkáte na tu pravou příležitost, kdy je podle vás vhodné Bitcoin nakoupit a tak i učiníte.

Následně je pak již jen na vás, jak získanou kryptoměnu využijete. Zda si jí uložíte na některou
z virtuálních peněženek a stanete se tzv. hodlerem, tedy majitelem kryptoměn, kteří čekají rok, dva i více na to, až se jim jejich tokeny zhodnotí, nebo budete tzv. trader a budete tedy s Bitcoinem aktivně obchodovat, budete spekulovat a prodávat Bitcoin v momentě, kdy se dotkne jeho cena svého stropu a naopak nakupovat v momentě dotyku cenového dna. Možností je mnoho a je jen na vás, jaký způsob vás bude bavit a kolik peněž od své investice vlastně očekáváte.

Change BTC > Aktuality > Chci koupit Bitcoin

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 


Rychlé odkazy


Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě