Jak koupit bitcoin

31.1.2020

Jak koupit bitcoin

I přesto, že bitcoin již delší dobu neplní hlavní titulní strany nejrůznějších médií, tak jako touto dobou v roce 2017, stále okolo něj panuje velmi čilý ruch. Jeho cena sice již není tak vysoká, jako byla před zmiňovanými dvěma roky, ovšem právě to je možnost pro nové zájemce, kteří by do něj chtěli investovat. Pokud jste však v této problematice noví, možná jste si již někdy položili otázku, jak koupit bitcoin?

Tedy, jak koupit bitcoin? Bitcoin můžete koupit hned několika způsoby. Prvním způsobem, se kterým jste se dost možná již setkali, jen jste si to tak docela neuvědomili, jsou prodejní automaty. Ty můžete nalézt například v některých obchodních domech a fungují stejně jako jiné prodejní automaty. Prostě do nich jen vložíte určitý finanční obnos, za který vám bude vystaven adekvátní obnos bitcoinů. Jelikož se však jedná o měnu virtuální, je vše zaznamenáno na listině, která funguje jako doklad. Pokud informace z ní v budoucnu opět vložíte do automatu, vyplatí vám zpět adekvátní částku v tzv. fiatu, tedy standardní měně.

Dalším způsobem, jak kryptoměny získat, jsou transakce, které probíhají mezi majiteli kryptoměnových peněženek na základě vzájemné dohody. Tento způsob získávání kryptoměn je však méně běžný a využívají jej spíše zkušenější obchodníci.

Vůbec nejběžnějším a námi doporučovaným způsobem, jak koupit bitcoin, je využití některé ze specializovaných směnáren. Tyto směnárny nabízejí celé portfolio kryptoměn, které mají různou hodnotu, původ, smysl svého vzniku a samozřejmě i cenový vývoj. Směnárny kryptoměny prodávají na základě svého kurzu a nákup zde probíhá velice podobně, jako v případě nákupu zboží na e-shopu.

V první řadě je zapotřebí vytvořit si na dané směnárně vlastní účet a vytvořit si jeho co nejsilnější ochranu. Tou vůbec nejlepší je dvoufázové ověření, které zaručí, že nad svým účtem budete mít kontrolu pouze vy a nikdo jiný. Pak už se vám otevře možnost volného obchodování s vybranou kryptoměnou, rychle, z domova a s absolutním zabezpečením.

Change BTC > Aktuality > Jak koupit bitcoin

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 


Rychlé odkazy


Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě