Kde koupit Bitcoin

13.2.2019

Kde koupit Bitcoin

Kde sehnat Bitcoin?

Bitcoin, velmi zajímavá technologie, o které by si měl každý alespoň jednou něco přečíst. Není totiž vůbec nepravděpodobné, že se jednou stane běžnou platební metodou, jako například přikládání platební karty k terminálu u pokladny.

Bitcoin je velmi zajímavá technologie opensourcové P2P online platební sítě a která je zároveň v této síti také kryptoměnou. Jeho největší unikátností je to, že je plně decentralizovaný, tedy nemají jej pod kontrolou žádné světové banky ani jednotlivci, skupiny či vlády. Bitcoin si zkrátka žije svým vlastním životem a to, jak bude jeho život vypadat, nemůže ovlivnit ani jeho tvůrce, který jej vytvořil již před devíti lety a jehož pravou totožnost do dnešní doby nikdo nezná.

Jak se k Bitcoinu dostat?

Pokud byste rádi nějaký ten Bitcoin, nebo alespoň jeho část vlastnili, pak máte v podstatě dvě možnosti. Tou první je, že Bitcoin začnete těžit, což je v podstatě nejstarší způsob získávání Bitcoinu, pro který byla tato kryptoměna vlastně i vytvořena.

Těžba probíhá na výkonných počítačových sestavách, které však pro svůj výkon spotřebovávají poměrně velké množství elektrické energie, proto je dobré počítat, kolik energie je na dané množství Bitcoinu potřeba vytěžit, aby se celá těžba skutečně vyplatila.

Nákup

O něco zajímavější možností je tedy již vytěžené Bitcoiny takzvanými minery kupovat v kurzu, ve kterém se aktuálně Bitcoin pohybuje. Kde koupit Bitcoin? Můžete jej získat například prostřednictvím naši směnárny ChangeBTC, která fungujíe v podstatě obdobně jako klasická směnárna.

Do směnárny jen pošlete peníze ze svého bankovního účtu a následně tyto prostředky směníte za Bitcoin v kurzu, ve kterém se právě pohybuje. Dále s ním pak můžete obchodovat na burze
s kryptoměnami, nebo jej jen držet a čekat, až se vám vaše investice do něj zhodnotí.

Change BTC > Aktuality > Kde koupit Bitcoin

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 


Rychlé odkazy


Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě