Kde prodat Bitcoin

18.2.2019

Kde prodat Bitcoin

Prodej Bitcoinu není nic náročného

Pokud jste majiteli Bitcoinu v jakékoliv hodnotě, pak vás možná někdy napadlo, jestli není ten pravý čas na jeho prodej.

Prodej Bitcoinu je stejně jednoduchý, jako jeho nákup. Stačí jen vědět, kde a kdy jej prodat.

Kde Bitcoin prodat?

Možná si ještě pamatujete, jak jste k Bitcoinu přišli. S největší pravděpodobností jste jej museli zakoupit na některé ze směnáren, které umožňují vyměnit klasické finanční prostředky, které máte uložené na vašem bankovním účtu za virtuální kryptoměny, se kterými dále nakládáte podle svého uvážení.

Stejně jako jste Bitcoiny získali, je můžete také prodat. To znamená, že nahrajete na svůj účet Bitcoiny ze své virtuální peněženky, nebo je sem převedete z některé z burz, na kterých s Bitcoiny či jinými kryptoměnami obchodujete. Bitcoiny pak stačí jednoduše prodat a částku, kterou za ně obdržíte, si od dané směnárny BTC necháte poslat na účet.

Je ten správný čas?

Kde prodat Bitcoiny jsme si již řekli, ovšem nyní si musíme položit další, mnohem složitější otázku a to, zda je nyní ten správný čas na prodej Bitcoinů. Otázka je to složitá proto, protože velmi záleží na tom, jaké zhodnocení čekáte a také, kdy jste Bitcoin kupovali.

Pokud jste jej koupili v období, kdy byl Bitcoin velmi vysoko, což byl přelom loňského a předloňského roku, pak Bitcoin rozhodně nemá cenu prodávat, protože byste tímto obchodem jen tratili. Pokud jste však Bitcoin koupili, nebo dokonce natěžili v době jeho úplných začátků, pak prodej již smysl dává, protože zhodnocení zde může být až několikanásobné s přihlédnutím na výši počátečního vkladu do transakce nebo těžby.

Před samotným prodejem je tedy nutné vše velmi důkladně promyslet a udělat si resumé, zda prodej má smysl či nikoliv a raději čekat na navýšení ceny Bitcoinu, kterou mnoho expertů pro příští roky predikuje.

Change BTC > Aktuality > Kde prodat Bitcoin

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 


Rychlé odkazy


Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě