Koupit Bitcoin

27.2.2019

Koupit Bitcoin

Nákup Bitcoinu? Jděte na to s rozmyslem!

Všimli jste si, že se zprávami o kryptoměnách zhruba před necelým rokem a půl doslova roztrhl pytel? A dnes? Ani písmenko! Je to dáno tím, že před rokem a půl zaznamenal Bitcoin obrovský nárůst ceny, která vzrostla několikanásobně. Bude se takový růst ještě někdy opakovat?

Zlaté časy

Pro média byl tehdy Bitcoin tématem číslo jedna, lidé jej nakupovali jak šílení a jeho cena rostla do závratných výšek. Ti, kteří těžili, nebo nakoupili Bitcoin v době před tímto růstem si mohli mnout ruce, protože se z nich během půl roku stali doslova milionáři, tedy pokud této příležitosti využili a Bitcoin zavčasu prodali.

Po velkém novoročním veselí totiž začala cena první a nejznámější kryptoměny prudce klesat a momentálně Bitcoin opět nabírá u dna své síly a připravuje se. Na co? To je otázkou, ale někteří v něm vidí skutečně velký potenciál.

Pokud chcete zavčasu koupit Bitcoin, právě teď je ta pravá chvíle. Není totiž vůbec jasné, kdy cena Bitcoinu opět raketově poroste, ale je jasné, že se tak určitě stane. Pokud tedy máte peníze, se kterými jste ochotni jít do toho risku, Bitcoin rozhodně nakupte, protože šance je tu veliká.

Vždy se jedná o spekulaci

Do každého takového obchodu byste však měli jít s tím, že o vloženou částku můžete eventuálně i přijít a jste ochotni nést toto riziko. To je potřeba si uvědomit, aby si člověk vždy nechával určitá zadní vrátka a nesázel své životní úspory na tak spekulativní záležitost, jakou Bitcoin rozhodně je.

Bitcoin můžete získat prostřednictvím těžby nebo nákupu v naši směnárně BTC, což je rozhodně rychlejší a jistější způsob, který si můžete velmi jednoduše propočítat. Následně můžete spekulovat s cenou Bitcoinu a tím zvyšovat objem jeho tokenů, nebo jej prostě můžete tzv. hodlovat a tedy jej uložit a čekat až cena stoupne a následně jej prodat. Je to jen a jen na vás.

Change BTC > Aktuality > Koupit Bitcoin

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 


Rychlé odkazy


Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě