Koupit Bitcoin online

23.2.2019

Koupit Bitcoin online

Bitcoin se kupuje zásadně online!

Online jde dnes nakoupit v podstatě cokoliv, co vás napadne. Od uměleckých děl, oblečení a nářadí až po potraviny, kosmetiku nebo nejrůznější služby. Je tedy logické a bylo by to vlastně i divné, kdyby tomu tak nebylo, že online dnes můžete nakoupit i hypermoderní formu platebních prostředků a zajímavou investiční alternativu jménem Bitcoin.

Bit... co?

Pokud jste o Bitcoinu ještě nikdy neslyšeli, což bychom se velmi divili, pak vězte, že se jedná o revoluční platební síť a zároveň kryptoměnu, jejíž hlavní výhoda spočívá v tom, že jakmile byla vypuštěna do online světa, nic jí již nemůže ovlivnit a žije svým vlastním životem. To v praxi znamená, že se na ní nemá vliv žádná vláda, žádné uskupení ani jednotlivec, její hodnota není regulována a není pod dohledem žádné banky a dokonce ani pod dohledem jejího autora, který jí vytvořil již před devíti lety.

To znamená, že veškeré transakce, které jsou prostřednictvím Bitcoinu vykonány, putují pouze mezi účty plátce a příjemce a nemá tedy nikdo jiný nad nimi kontrolu. Díky tomu se Bitcoin, ale i další kryptoměny, staly velice populární formou nejen placení, ale také předmětem čilého obchodování, kterým se dají díky spekulaci získat velmi zajímavé finanční prostředky.

Kupte si Bitcoin

Bitcoin můžete vlastnit i vy. Stačí si jen koupit Bitcoin online V naši směnárně BTC a rozhodnout se, jak s ním naložíte. Buďto nahlédnete do světa tradingu, kdy spekulujete s cenou Bitcoinu, sázíte na snížení či zvyšování jeho ceny a na základě ní jej pak kupujete nebo prodáváte. Druhou možní je, že uložíte Bitcoin k ledu, prostě na něj na pár měsíců, ale klidně i let, zapomenete a jen čekáte na to pravé zhodnocení. V ten pravý moment, kdy jeho cena pak dostatečně stoupne Bitcoin prodáte a máte vystaráno. Tak co? Jdete do toho?

Change BTC > Aktuality > Koupit Bitcoin online

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 


Rychlé odkazy


Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě