Prodat Bitcoin v Kč

4.3.2019

Prodat Bitcoin v Kč

Nakoupit i prodat Bitcoin můžete i za českou měnu!

Bitcoin se může na první pohled jevit jako něco velmi tajemného a luxusního, co je určené pouze pro experty přes počítače a navíc pro ty, kteří umí anglicky a mají účty vedené v dolarech či eurech. Že to není tak úplně pravda a že vám na Bitcoin stačí i český účet, to si dnes ukážeme.

Zvládne to každý!

Bitcoin je velmi probíraným tématem a tak vás již možná někdy napadlo, že by nebylo úplně od věci pár takových Bitcoinů nakoupit. Pokud ano, pak vězte, že se nejedná o nic složitého. Okolo kryptoměn se totiž i u nás vytvořila poměrně silná komunita, díky které je možné nakupovat, ale i prodat Bitcoin v Kč.

V praxi to funguje velmi jednoduše. Stačí jen využít naši směnárnu ChangeBTC, která vám umožňuje převádět peníze z českého účtu na konto dané směnárny, která vám pak onu částku připíše na váš účet, a vy si za ní poté můžete provádět prodeje dle své libosti.

Není tedy vůbec potřebná znalost angličtiny, ani nemusíte umět programovat či dělat jiné věci na počítači. Rozhodně také nemusíte mít účty v cizí měně. Stačí se jen řídit jednoduchým návodem a následně prodávat a nakupovat kryptoměny, jak se vám zlíbí.

Proč Bitcoin ?

Proč investovat zrovna do Bitocinu? Bitcoin je králem všech kryptoměn a momentálně se drží, dalo by se říci, na samém dně. Pokud tedy dnes Bitcoin nakoupíte, za pár let můžete být překvapeni, jak se vaše investice zhodnotila.

Ti, kteří kopili Bitcoin když byl na samém začátku, jsou dnes v některých případech i milionáři. Tak proč nevzít šanci za pačesy a také nezkusit uložit své peníze do tak nadějné položky, kterou Bitcoin rozhodně je. Nesmíte se jen bát a řídit se návody.

Change BTC > Aktuality > Prodat Bitcoin v Kč

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 


Rychlé odkazy


Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě