Prodat bitcoin v Kč

29.2.2020

Prodat bitcoin v Kč

Bitcoin byl před dvěma roky velkým fenoménem, který plnil titulky snad všech médií. Bylo to dáno velkým nárůstem jeho ceny, která se šponovala do závratných výšin, aby následoval prudký pád na téměř poloviční hodnotu oproti stropu. Mnoho lidí se v té době nechalo zlákat vidinou možnosti rychlého a snadného přivýdělku na kryptoměnách a začali do nich investovat.

S prudkým pádem však zůstalo mnoho majitelů kryptoměn, především bitcoinu, kteří doufali v opakování se scénáře raketového růstu jeho cen. Ovšem ani po dvou letech žádný takový nárůst nepřišel, a proto mnoho lidí, kteří nakládali se svými kryptoměnami stylem hodl, tedy držet a neprodávat, již ztrácí naděje a chtějí bitcoiny prodat.

Prodej bitcoinu v Kč je poměrně jednoduchou záležitostí, pokud chcete, aby byla výstupná částka v eurech či dolarech. Pokud však chcete bitcoiny prodat za českou měnu, pak možná narazíte na problém. Celá řada těch největších kryptoměnových směnáren, na kterých probíhá prodej a nákup kryptoměn, totiž nepodporuje transakce v české měně, ale pouze v měnách jako je dolar či euro.

Proto je nutné při výběru hledat tu správnou směnárnu, která nabízí nejen férový kurz, za který kryptoměny kupujete či prodáváte, ale také možnost směny kryptoměn přímo do českých korun, které můžete následně rovnou odeslat na svůj bankovní účet a nakládat s nimi tak, jak jste zvyklí.

I zde si však dejte pozor na to, aby vaše banka přijímala transakce z účtu kryptoměnových směnáren. Jelikož mají některé banky s celkovým konceptem kryptoměn velký problém, nejsou ochotny přijímat finance získané na základě jejich obchodování. Je tedy důležité odesílat finance na správný účet a být dobře informován o tom, jaké podmínky má samotná směnárna i vaše banka.

Change BTC > Aktuality > Prodat bitcoin v Kč

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 


Rychlé odkazy


Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě