Směnárna BTC

9.3.2019

Směnárna BTC

Bitcoin není mrtvý, ba naopak!

Před rokem byly kryptoměny velice probíraným tématem. Ukázalo se totiž, že se nejedná o věc, kterou je nutné jen tak ignorovat, ale naopak, že se jedná o velice zajímavou alternativu, která dokáže být velmi silným ekonomickým prostředkem.

Správný čas na nákup

Bitcoin během minulého roku ztratil mnoho ze své síly, ovšem ukázalo se, že i kryptoměny dovedou být silné a mohou udělat díru do ekonomického světa. Hype z přelomu roku 2017 a 2018 postupně opadl, což ovšem neznamená, že bychom měly na bitcoin zanevřít. Ba naopak, právě nyní se naskytuje skvělá příležitost kdy do Bitcoinu zainvestovat. Jeho cena se drží nízko a bitcoin se pomalu, ale jistě, opět chystá na to, aby vystřelil směrem vzhůru, tak jako v minulém roce.

Abyste si Bitcoin pořídili, je zapotřebí naši směnárny ChangeBTC. Směnárna BTC (jak zní oficiální traderská zkratka pro Bitcoin) vám umožní za vaše peníze nakoupit tuto kryptoměnu. Zároveň vám také umožňuje sledovat pohyb jednotlivých kryptoměn, vývoj jejich ceny a tedy i vysledovat, kdy přijde ta pravá příležitost, na nákup Bitcoinu.

Neotálejte

Cena je aktuálně poměrně dost nízko, takže k tomu, abyste si vydělali poměrně slušnou částku, stačí investovat nepříliš velké peníze v rozmezí tisíců až deseti tisíců. Vždy je však potřeba mít vše promyšlené, mát určitý traderský plán a podle něj se také řídit. Vždy investujte pouze do věci, se kterou jste perfektně seznámeni a která vás oslovuje.

Samotný nákup pak probíhá velmi jednoduše. Na bankovní účet prodejce odešlete určitou částku, která je vám následně připsána na váš účet na směnárně. Tu poté můžete použít k nákupu Bitcoinu v ten moment, kdy uznáte za vhodné. Takto nakoupené tokeny poté můžete uložit do své vlastní peněženky určené pro ukládání kryptoměn, popřípadě můžete mince nechat uložené na svém účtu přímo u prodejce.

Change BTC > Aktuality > Směnárna BTC

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 


Rychlé odkazy


Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě