Informace ke směně

INFORMACE KE SMĚNĚ

Někteří ekonomičtí experti přirovnávají vznik Bitcoinu k tak významné události, jako byl vznik samotného internetu a není tomu náhodou. Technologie Bitcoinu totiž má potenciál kompletně změnit současnou podobu našeho ekonomického a především pak bankovního a finančního systému.

Obchodník

Pokud se i vy stanete držitelem Bitcoinu máte hned celou možností, jak s ním nakládat. Buďto se stanete čilým obchodníkem, který bude mít křivky grafu vývoje ceny Bitcoinu zmapované do posledního detailu. Pak se vás Bitcoin příliš dlouhou neohřeje, protože jej budete neustále prodávat a opět nakupovat podle toho, zda se jeho cena bude držet nahoře čí nízko a tím budete značně rozšiřovat své finanční konto.

HODL

Nebo budete vést tzv. HODL strategii, tedy nedáte Bitcoin z ruky, ať se děje co se děje a budete čekat na ten správný moment, kdy jej prodat a vyděláte tak velké peníze. Ta chvíle může nastat za měsíc, týden, rok, ale i několik let.

Aktivní uživatel

Poslední možností je, že budete Bitcoin využívat pro standardní platební styky, tedy budete jej používat jako běžné peníze, které máte na vašem bankovním účtu, nebo v peněžence. Díky tomu budete do Bitcoinu vkládat důvěru ne coby prostředků pro spekulativní investici, ale jako do prostředku, který možné jednou vytlačí formu standardních peněz tak, jak jsme na ní doposud zvyklí.

Volba je jen na vás. Ale poslední možností se vymaníte z omezování osobní svobody, regulacím a kontrolám. S vašimi penězi, které jste si pracně vydělali, budete moci nakládat tak, jak sami uznáte za vhodné, a nikdo nebude vědět, na co jste je použili. Nikdo nebude sledovat váš účet a nikdo vám nebude mluvit do toho, jak se svým majetkem hospodaříte.

Staňte se součástí zcela nového trhu, který možná za pár let bude zdatně konkurovat tomu současnému finančnímu trhu. Internet měl na začátku také jen několik málo webových stran a dnes je na něm naše lidstvo zcela závislé.

 
Change BTC > Informace ke směně

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 

Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě