Kde prodat Bitcoin

18.2.2020

Kde prodat Bitcoin

Pokud jste majitelem určité částky v bitcoinech a chcete s touto částkou obchodovat, nebo bitcoin zcela prodat, pak by měly výše kroky vést na burzu, která je místem vytvořeným právě pro takovéto účely.

Abyste mohli služeb takové směnárny využívat, je nutné si v jejím prostředí nejdříve vytvořit vlastní účet, který projde ověřením a zabezpečením. Spolu s účtem je vám vytvořena i online peněženka, v rámci které můžete své získané kryptoměny uchovávat.

V momentě, který vám přijde vhodný pro prodej bitcoinu či jiné kryptoměny, stačí zadat příkaz a prodat bitcoin výměnou za tzv. fiat, tedy klasickou měnu, která je vám taktéž připsána do vaší online peněženky. Z ní si můžete následně nechat zaslat daný finanční obnos na váš bankovní účet a tam s ním nakládat dle vlastní libosti. Ještě předtím, než začnete hledat způsob, kde prodat bitcoin, je důležité ověřit si, jaký vztah
má vaše banka ke kryptoměnám. Některé z nich totiž zcela striktně odmítají přijímat či posílat peníze na účty vedené kryptoměnovými směnárnami, což v praxi znamená, že převod financí z jednoho účtu na druhý není možné provést.

Směnárny si proto vybírejte velice pečlivě a vždy si nastudujte podmínky prodeje její i vaší banky. Navíc nezapomínejte na to, že každá směnárna má svůj vlastní kurz, který je potřeba mít dobře nastudovaný, abyste věděli, zda náhodou při prodeji nebudete příliš prodělávat.

Celý proces prodeje si tedy dobře rozmyslete, a hlavně pamatujte na zlaté pravidlo, že nemá smysl prodávat za menší částku, než za kterou jste nakupovali. Zároveň do kryptoměn investujte vždy jen takovou částku, se kterou se můžete pustit do rizika, a její případná ztráta vám nepřivodí žádné finanční problémy.

Change BTC > Aktuality > Kde prodat Bitcoin

Bitcoin je nejpopulárnější a nejrozšířenější z mnoha tokenů virtuálních měn, které nazýváme
kryptoměny.

  • Vichrova 1904, Lysá nad Labem
  • +(420) 774 903 805
  • info@changebtc.cz

 


Rychlé odkazy


Poslední novinky

Aktuality
 
5.4.2020 Koupit bitcoin online

 

27.3.2020 Koupit bitcoin

 

17.3.2020 Kde koupit bitcoin

 

Stránkování
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
 
 

NEWSLETTER

Sociální sítě